Udruga Spirit
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Udruga Spirit

Udomite napuštenog psa!
 
Početna stranicaPortailPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Pružite dom dvoje prekrasnih mješanaca!

Go down 
Autor/icaPoruka
thea

thea


Female Broj postova : 72
Age : 29
Lokacija : Zagreb
Registration date : 10.09.2009

Pružite dom dvoje prekrasnih mješanaca! Empty
PostajNaslov: Pružite dom dvoje prekrasnih mješanaca!   Pružite dom dvoje prekrasnih mješanaca! Icon_minitimečet 10 ruj - 16:30:37

Proslijeđujem topic korisnice sa Uniteddogs sajta koja kod sebe doma trenutno ima 2 mješanca.

Predstavljam Vam Rikija i Garu, dva predraga mješanca koja su prije nekoliko dana ušla u moj život.
Naime, oni su danima lutali blizu moga radnog mjesta, jadnici izgladnjeli, napušteni... stoga sam ih odlučila spasiti s ceste i privremeno ih uzeti k sebi dok ima ne nađem nekoga tko će ih voljeti upravo onako kako zaslužuju.

Dakle, Riki je neki mješanac, ne znam točno starost, ali djeluje prilično mlad. Bio je veoma boljažljiv i mršav, sada je već prava mazica i sigurna sam da bi bio sretan i u stanu i dvorištu (bez lanca!!!), samo ako bi ga dovoljno šetali i mazili...jer nakon toliko lutanja to je ono što mu je potrebno! Vjerojatno je bio i zlostavljan jer mu nije bilo moguće ni prići prije, no vjerujte da je sada neprepoznatljiv. Pravi je veseljko i razmaženko pusa!

Ovo je dakle Riki...

Pružite dom dvoje prekrasnih mješanaca! Img0066ly

Pružite dom dvoje prekrasnih mješanaca! Img0196ht

Garo je jedno prenježno, predrago, premazno stvorenje! Nikada ne bi rekli da je to pas koji je dobio onaj tako ružni naziv "lutalica". Da ga vidite prvi put rekli bi da je tek sišao s kauča...veoma je privržen!

Pružite dom dvoje prekrasnih mješanaca! Garoiriki003

Pružite dom dvoje prekrasnih mješanaca! Garoiriki012

Obojica su jako mirni dok ih se šeće, ne naganjaju mace, hodaju tik uz nogu, ne navlače povodac, kada stanem ja, stanu i oni. Kada bi se navikli malo na novog gazdu, sigurna sam da bi bili veoma vjerni i privrženi ako bi im pružio ljubav i pažnju!

Upravo je nevjerojatno kako su tako brzo povratili vjeru u čovjeka nakon što ih je tako gadno razočarao! Ovi su psi spremni opet voljeti!

Udomite jednog od njih ako imate mogućnost (još bolje ako ih želite obojicu pusa!).

Nalazimo se u Puli, broj mobitela je 0917642326
[Vrh] Go down
http://hr.uniteddogs.com/user/Teicaa
 
Pružite dom dvoje prekrasnih mješanaca!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Udruga Spirit :: Off topic :: Udomljavanje drugih životinja-
Forum(o)Bir: