Udruga Spirit
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Udruga Spirit

Udomite napuštenog psa!
 
Početna stranicaPortailPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 sjajna dlaka

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
koskos

koskos


Female Broj postova : 4
Age : 43
Lokacija : zg
Registration date : 29.09.2008

sjajna dlaka Empty
PostajNaslov: sjajna dlaka   sjajna dlaka Icon_minitimepon 29 ruj - 15:36:04

pozdrav ekipi...
evo, i mi smo iz spirita uzeli jedno malo pseto- čudo od 4 mj (prije skoro 3 tjedna)..ima žutu dlaku - kratku..no nema uopće sjaja te je ponegdje i malo nedostaje (kažu da je to zbog njene prijašnje loše probave (bila je pothranjena i izgladnjela)- nije bolest jer bi veterinar najvjerojatnije reagirao).
Nas zanima koja hrana je najbolji odabir, naravno da dobije sve potrebno a i da dlaka bude najljepša u kvartu sjajna dlaka 745493
..negdje na ovom forumu sam pročitala da netko svom psu daje i maslinovo ulje za ljepšu dlaku..ili sam možda krivo shvatila..ali zanimaju me sve metode.

hvala unaprijed
(stavila bih fotke ali nemam pojma kak se to radi ovdje)
[Vrh] Go down
arachne11
Admin
arachne11


Female Broj postova : 250
Age : 42
Lokacija : zg
Registration date : 04.07.2007

sjajna dlaka Empty
PostajNaslov: Re: sjajna dlaka   sjajna dlaka Icon_minitimepon 29 ruj - 22:51:50

Ciao koskos i Rea! :) I welcome!

Da, Reica je dosla u groznom stanju, al sigurno ce se ekspres oporaviti i proljepsati na tvojoj brizi.
Sto se tice klope, veliki je izbor, a rezultati individualni. Ako je probava sad OK, mislim da je bolje ne mijenjati papicu i ne pretjerivati s dodacima da se opet nesto ne poremeti, nego malo cekati i dlaka ce za cas zablistati. Uostalom, ona je plavusa, mozda se i nece sjajiti ko neka crnka, al ce se svi frajeri za njom okretati Laughing
Malo maslinovog preko papice moze biti korisno za svasta, a i fino sjajna dlaka 455277 I ja svojim curama znam politi suharke s par kapi djevicanskog.

A kak nam se ponasa ljepotica? Jel se opustila malo?

Dok ne skuzis fotkice, dajem si slobodu da ja stavim jednu sjajna dlaka 276644

sjajna dlaka Rea
[Vrh] Go down
koskos

koskos


Female Broj postova : 4
Age : 43
Lokacija : zg
Registration date : 29.09.2008

sjajna dlaka Empty
PostajNaslov: Re: sjajna dlaka   sjajna dlaka Icon_minitimeuto 30 ruj - 9:58:29

pozdrav,
kak ste nas skužili ;)
..joj rea napreduje iz dana u dan. Igra se sve u 16 (najdrže su joj moje ruke), laje čak i previše ;) ,a apetita ima za dva psa a ne jednog
curka se fino udebljala, a kaj se ponašanja tiče - mislim da više nema ni traga nekoj traumi ili strahu.
sad klopa i fina joj je pedigre junior hrana al budući da svi govore kak to niš ne valja mislili smo joj kupit nekaj kvalitetnije, no bumo vidli.
uskoro ću stavit ovdje ili poslat na mail udruzi filmić s Reićkom kak se igra i ponaša tak da imate pravi uvid.
hvala na savjetu i pozdrav od vesele trojke (rea, tanja i dado) sjajna dlaka 745493 pusa!
[Vrh] Go down
arachne11
Admin
arachne11


Female Broj postova : 250
Age : 42
Lokacija : zg
Registration date : 04.07.2007

sjajna dlaka Empty
PostajNaslov: Re: sjajna dlaka   sjajna dlaka Icon_minitimeuto 30 ruj - 10:25:41

Joooj kak mi je drago cuti da se opustila i dobila apetit!

Mozda bi i bilo dobro da joj uzmete nesto jace od Pedigreea. U tom slucaju bih preporucila da se malo informirate po ducanima, vidite kaj vam se svidja, kaj vam odgovara cijenom, pa se drzite toga duze vrijeme. A Novu vrecu kupite dok jos imate Pedigreea pa kroz nekih tjedan dana postupno uvodite novu klopu tak da mijesate s Pedigreeom.

Jedva cekamo filmic :)
[Vrh] Go down
zlocka
Admin
zlocka


Female Broj postova : 2560
Age : 41
Lokacija : zagreb
Registration date : 29.06.2007

sjajna dlaka Empty
PostajNaslov: Re: sjajna dlaka   sjajna dlaka Icon_minitimened 19 lis - 10:25:40

kada mala počne kvalitetno i redovito papati, vratiti će se sjaj dlake

primejr-dok su bile mama i bebe na čuvanju kod nas, nismo ih zbog zime mogli kupati, ali su nakon 10 dana kaj su jele vrhunsku hranu dobile sjaj dlake koji prije nisu imale

nexica je trenutno na allevi i svakako je preporučam, cijenovno su ok a nexica nema više problema sa analkama kao što je imala prije
[Vrh] Go down
http://forum.zekoiprijatelji.com
koskos

koskos


Female Broj postova : 4
Age : 43
Lokacija : zg
Registration date : 29.09.2008

sjajna dlaka Empty
PostajNaslov: Re: sjajna dlaka   sjajna dlaka Icon_minitimeuto 23 lip - 20:59:56

prošlo je dosta vremena od zadnjeg posta.
naša gospodična se zbuckala i mogu reći da je najbolji komad u parku, a i dlaka se sjaji ;)sjajna dlaka 0034o.th


Zadnja promjena: koskos; uto 23 lip - 21:09:46; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
zlocka
Admin
zlocka


Female Broj postova : 2560
Age : 41
Lokacija : zagreb
Registration date : 29.06.2007

sjajna dlaka Empty
PostajNaslov: Re: sjajna dlaka   sjajna dlaka Icon_minitimeuto 23 lip - 21:03:45

vi ste nam bili u parku mladenaca sjajna dlaka 61850
pesica je zbilja divna
pusaaaa
[Vrh] Go down
http://forum.zekoiprijatelji.com
koskos

koskos


Female Broj postova : 4
Age : 43
Lokacija : zg
Registration date : 29.09.2008

sjajna dlaka Empty
PostajNaslov: Re: sjajna dlaka   sjajna dlaka Icon_minitimeuto 23 lip - 21:11:52

evo još jedna:
sjajna dlaka 0037m.th

uživa curka na terasi. nije joj loše pusa!
[Vrh] Go down
Sponsored content





sjajna dlaka Empty
PostajNaslov: Re: sjajna dlaka   sjajna dlaka Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
sjajna dlaka
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Udruga Spirit :: Off topic :: Brbljaona-
Forum(o)Bir: