Udruga Spirit
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Udruga Spirit

Udomite napuštenog psa!
 
Početna stranicaPortailPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Mala njemačka lovna terijerka

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
arachne11
Admin
arachne11


Female Broj postova : 250
Age : 42
Lokacija : zg
Registration date : 04.07.2007

Mala njemačka lovna terijerka Empty
PostajNaslov: Mala njemačka lovna terijerka   Mala njemačka lovna terijerka Icon_minitimeuto 16 lis - 12:16:41

poklanja se dvomjesecna curica koja je njemacka lovna terijerka ili krizanka te pasmine...
znatizeljna je, vesela, zaigrana i pravi secer...
s obzirom na pasminu, voljeli bismo je udomiti nekoj aktivnijoj osobi koja vec ima iskustva sa psima...
091/3531335

Mala njemačka lovna terijerka IMG_1503

Mala njemačka lovna terijerka IMG_1508
[Vrh] Go down
kalyn




Female Broj postova : 1
Age : 39
Lokacija : zagreb
Registration date : 21.10.2007

Mala njemačka lovna terijerka Empty
PostajNaslov: Re: Mala njemačka lovna terijerka   Mala njemačka lovna terijerka Icon_minitimened 21 lis - 19:21:01

moj peso ima dvije kile, a i ne zivim u velikom stanu, pa mi je poprilicno vazno da novi mali dlakavac pusa! kojeg cemo uzeti ne bude bas puno veci.
pa me samo zanima koliko kila imaju sada zara i bubi (mala terijerka i mali pekinezeric) s dva mjeseca i koliko vi otprilike ocekujete da ce narasti...

i da pitam, ako bih ih htjela vidjeti/uzeti, dolazim li ja u sesvete ili vi dodjete s njima do mene?

i inace, 6 nas je doma. tata, mama, 2 braceka i 2 seke...
[Vrh] Go down
laurizia




Female Broj postova : 47
Age : 50
Lokacija : zg
Registration date : 10.07.2007

Mala njemačka lovna terijerka Empty
PostajNaslov: Re: Mala njemačka lovna terijerka   Mala njemačka lovna terijerka Icon_minitimened 21 lis - 22:14:34

Ovaj pesek sigurno neće biti veliki. Pogledajte samo te kratke nožice. Ja bih prije rekla da je križana s jazavčarom. Njemački lovni terijer ima malo dulje nožice. Ovaj pesek će sigurno ostati malen.
[Vrh] Go down
arachne11
Admin
arachne11


Female Broj postova : 250
Age : 42
Lokacija : zg
Registration date : 04.07.2007

Mala njemačka lovna terijerka Empty
PostajNaslov: Re: Mala njemačka lovna terijerka   Mala njemačka lovna terijerka Icon_minitimened 18 stu - 23:58:23

udomljena :)
[Vrh] Go down
Sponsored content





Mala njemačka lovna terijerka Empty
PostajNaslov: Re: Mala njemačka lovna terijerka   Mala njemačka lovna terijerka Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Mala njemačka lovna terijerka
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» mala Lula
» mala maca hitno trazi dom

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Udruga Spirit :: Životinje udruge :: Mi smo našli dom-
Forum(o)Bir: